Jira Software + TestFLO Agile Scrum

Jira Software to narzędzie do zarządzania projektami dla zespołów programistycznych, które służy do planowania i analizy procesu wytwarzania i wdrażania oprogramowania. W połączeniu z wtyczką TestFLO jest elastycznym narzędziem do zarządzania testami. Pozwala sprawnie zarządzać wymaganiami biznesowymi, przypadkami testowymi, defektami oraz raportami z postępów w procesie tworzenia oprogramowania i testowania. Świetne narzędzie do tworzenia oprogramowania dla zespołów korzystających z metodyk zwinnych.


MODUŁ: Jira Software + TestFLO Agile Scrum 

Jedno z najczęściej używanych narzędzi w pracy testera. Bardzo dużo firm właśnie tego oprogramowania używa w procesie wytwarzania programowania.
Podczas kursu weźmiesz udział w realnym projekcie, gdzie Jira Software będzie Twoim podstawowym narzędziem w dokumentowaniu procesu testowego.
To w tym systemie przygotujesz swoje pierwsze przypadki testowe.
Zgłosisz nie jeden defekt, który „podlinkujesz” do właściwego przypadku testowego. Dokonasz re-testów przypadków testowych, a po pozytywnym zakończeniu przebiegu testu zamkniesz defekt.

Przekonasz się jak przyjemna jest praca testera programowania, który dysponuje takim wyrafinowanym i elastycznym narzędziem jak Jira Software. Weźmiesz udział w projekcie, który wprowadzi Cię w metodyki zwinne.